Bursa Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi kurulumunda sizlere ne lazımsa her şeyi kurup teslim ediyoruz. Hazır web site şablonlarında genelde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz Firmamız bu zorlukları sizlere yaşatmadan tam profesyonel web siteleri oluşturmaktadır. Resimlerin aynı ebatta olması gibi mutlaka yapılması gereken işleri sizin için biz yapmaktayız. Bir hazır web şablonu satın aldığınızda bundan sonraki aşama size kalsa da firmamız sizlere hiçbir zorluk yaşatmadan en güzel olanı sunma gayretindedir. Bunun için firmamıza sadece web sitenizin içeriğini göndermeniz yetmektedir. Bize göndereceğiniz resim ve bilgileri siz zahmet etmeden hepsini sitenize en güzel bir şekilde yerleştiriyoruz. Web site tasarımında daha önce tecrübe sahibi olmayan firmalar aldıkları hazır şablonlar karşısında zor bir süreç yaşamaktadırlar . İşte firmamız bu zorluğu sizin için kolayca gerçekleştirmektedir.

Hazır web sitesi alanında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Özellikle wordpress alt yapısını kullanarak çok esnek bir yapıya sahip olan tema özellikleriyle arama motorlarında en üst sıralara çıkabilecek bir web tasarım sitesini sizlere teslim ediyoruz. Çok hızlı bir süre içerisinde 1-7 gün arasında sizin bize göndereceğiniz web site içeriğini oluşturduğumuz siteye ekleyip sitenizi aktif hale getiriyoruz.Hazır web sitesi konusunda uzman ekimizi ile sitenin domain seçiminden içerik oluşturulmasına ve tema yapısına kadar her  alanda sizlerle birlikte çalışıyoruz.  Web Site Hazır paketlerinin özelliklerini incelediğinizde ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip bir web sitesine sahip olacaksınız. Hemen bizimle iletişime geçin ve siz de avantajlı fiyatlarımızdan istifade edin. Hazır web sitesi oluşturulmasında wordpress altyapısını kullandığımız için siteniz her tür gereksimini karşılayabilecek düzeydedir.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

WEBSİTE HAZIR AVANTAJLARI

  • Sürüklemeyin bırakmayın. Yani işi bize  bırakın.
  • İŞİNİZİ BİZ YAPALIM.İşinizi robotlara değil dilden halden  anlayan karşınızda bir muhatap bulacağınız sisteme yani bize güvenin.
  • İstediğiniz an geliştirilebilir özellikler ile web sitenizi zenginleştirin.
  • bol bol tema seçeneği. İstediğiniz temayı wordpress tema arşivinden seçme imkanı.İstediğiniz kadar web tasarım temalarıyla çok değişik alternatifler
  • Yıllık web site bakım,teknik destek ve hosting masrafları içinde
  • Online destek ile birlikte e-mail ve telefon ile destek imkanı.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

Hazır Web Sitesi

1
×
Merhaba
Hizmetlerimiz Hakkında Sizi Bilgilendirebiliriz
0555 000 77 16