Hazır Web Site

Hazır web sitesi kurulumunda sizlere en iyi kaliteli hizmeti veriyoruz. Hem ekonomik hem de profesyonel bir web site sahibi olmak mı istiyorsunuz? Tam yerindesiniz. Hazır web site kurulumu için uğraşmaya gerek yok. Piyasada var olan pek çok hazır web site şablonları işinizi görmekten uzak sadece “sitem olsun da nasıl olursa olsun” mantığı ile oluşturulmuş olan web sitelerdir.Ayrıca hazır web sitesi kurulumunu da kendiniz yapmak gerekmektedir. Web sitesi oluşturulurken mutlaka resimlerin düzenlenmesi çözünürlüklerin ve resim boyutlarının eşit olması lazım iken bu tür düzenlemeleri yapmak adeta kabusa dönüşmektedir.

SİZ RESİMLERİ GÖNDERİN,İÇERİKLERİ GÖNDERİN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN.

Bir web sitesi oluşturulurken tasarım son derece önemliyken aynı zamanda kullandığınız resimlerin boyurlandırılması ,iletişim formlarının oluşturulması ,online destek sistemine kayıt yapılarak kodlarının sitenize yerleştirilmesi gibi pek çok teknik detayla karşılaşacaksınız.

Şimdi bunları sizin yerinize biz yapıyoruz. Siz sadece sitemizin DEMOLAR bölümünden güzel bir tema seçin ,site içeriklerini bize gönderin ve gerisini bize bırakın.

Uzman ekibimiz çok kısa bir süre içinde istediğiniz temanın demosunu sizin internet sitesine uyumlu olacak şekilde ayarlayıp online olarak aktif edip size teslim edeceklerdir.

DESTEK HATTTI:  0850 305 09 16   GSM:0555 000 77 16

hemen bizimle iletişime geçerek size en uygun temayı seçerek hatta ve hatta domain konusunda uzman ekibimiz sektörünüze uygun domain alımını gerçekleştirerek işe başlasın.

KAÇ GÜNDE SİTEM AKTİF EDİLİR?

2-7 Gün arasında harika bir web sitesine sahip olacaksınız. Hazır web sitesi oluşturulurken dikkat edilmesi gereken seo uyumluluğu gibi konularda en doğru kurulumu gerçekleştirelim. Web site tasarımında uzman kadromuz sizin için hazır web sitesini hazırlasınlar. Siz uğraşmayın. Sizin yerinize profesyoneller uğraşsınlar. Hem de çok ekonomik fiyatlarla başlayan paketlerimizden yararlanın.

Hazır web sitesi kurulumunda uzman kadromuz size

 • MOBİL UYUMLU
 • YÖNETİM PANELLİ
 • SEO UYUMLU
 • ÇOK HIZLI
 • ESTETİK
 • EKONOMİK

Web tasarımlarını gerçekleştirsinler. Online destek sistemimiz sayesinde en hızlı en ekonomik en güzel hazır web sitenizi hazırlayalım.

Eğer e-ticaret sitesi istiyorsanız.

 • ömür boyu lisanslı
 • seo uyumlu mobil yazılımlı ve uyumlu
 • ssl ve statik ip kurulumu yapılmış
 • sanal post entegrasyonu gerçekleştirilmiş
 • en az 50 ürün eklenmiş 

Bir E-Ticaret sitesini satışa hazır hale getirerek size teslim edelim. Ayrıca e-ticaret konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden de yararlanın.

Ayrıca bir logonuz yok ise ister ücretsiz isterseniz tam profesyonel bir Logo tasarımını da sizin için yapalım.

Ajansımız Bursa’da web tasarım hizmetleri vermektedir.

 

1
×
Merhaba
Hizmetlerimiz Hakkında Sizi Bilgilendirebiliriz
0555 000 77 16