Bursa Web Tasarım Firmaları

Bursa Web Tasarım Firmaları  içinde sizlere en kaliteli web tasarım hizmetini sunuyoruz. Web tasarım alanında yıllardan beri Bursa’da hizmet veren ajansımız sizlerin ihtiyacı olan kurumsal web site tasarımlarını yapmaktadır. Web site hazırlama konusunda uzman ekibimiz en iyi en kaliteli web tasarım hizmetini siz değerli Bursalı firma sahiplerine sunuyoruz. Web tasarımlarımız tamamen mobil uyumlu olarak hazırlanmaktadır.Şimdi de web tasarım özelliklerini sunalım. Nasıl bir web sitesi sizi bekliyor?

WEB TASARIM ÖZELLİKLERİ

  • Mobil Uyumlu: Bütün web tasarımlarımız mobil uyumludur.Başta google olmak üzere pek çok arama motoru algoritmasında sitenin mobil uyumlu olması büyük önem taşımaktadır. Biz de o yüzden tüm tasarımlarımızı mobil uyumlu olarak yapmaktayız.
  • Yönetim Panelli: Özellikle yönetilebilen bir web siteniz varsa o zaman işiniz hayli kolay demektir. İstediğiniz anda istediğiniz yerden istediğiniz cihazdan web sitenizin yönetim panaline bağlanarak tüm düzenlemeleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hem de tüm yönetim panelli sitelerimiz Türkçe dil desteğinin yanında diğer dilleri de desteklemektedirler.
  • Ücretsiz Hosting: Hosting için ayrıca para vermenize gerek yok. İlk yıl hostinginizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fiyatlarımıza hosting özellikleri de dahildir.
  • Ücretsiz Domain: Domaini siz almışsanız ücrettten düşelim. Almamışsanız biz size ücretsiz olarak alalım.
  • Ücretsiz SSL: Sitenizin güvenli bir şifreleme ile korunduğunu göstermektedir. Dolayısıyla bu da seo açısından son derece büyük bir önem kazanmaktadır.
  • E-Ticaret Sitesi Kurulum: Özellikle ömür boyu lisanslı olacak şekilde sitenizi anahtar teslim ediyoruz. Sanal post entegrasyonu yapılmış bir şekilde sitenizi size teslim ediyoruz. En az 50 ürünü biz ekliyoruz. Ayrıca e ticaret yazılımımız seo açısından da son derece başarılıdır.

Bursa Web Tasarım Firmaları içinde en iyi hizmeti sunma gayreti taşımaktayız.Sunucularımız ise son derece hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. İzmir de bulunan sunucularımız çok hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Bursa Web Tasarım Firmaları arasında sizlere kaliteli ve çok ekonomik hizmeti sunmak için çaba sarfetmekteyiz.Hemen bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesine sahip olun.Bursa Nilüfer Beşevlerdeki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Web Tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
×
Merhaba
Hizmetlerimiz Hakkında Sizi Bilgilendirebiliriz
0555 000 77 16