Hazır Web Site Tasarım

Hazır Web Site Tasarımı konusunda pek çok firma birbiriyle rekabet halindedir. Özellikle hazır web sitesi tasarımında çok cazip fiyatlarla müşterilere çok değişik alternatifler sunmaktalar. Bu hazır web sitesi özelliklerinden en belirgin olanı ise sürükle bırak mantığı ile hazırlanmış hazır şablonların kullanılmasıdır. Ancak bu konuda son derece dikkatli olmak gerekmektedir. Hazır web sitesi şablonlarıyla dakikalar içinde oluşturacağımız bu web sitesinden istediğiniz geri dönüşleri alamayabilirsiniz. Sadece geri dönüş anlamında değil sürükle bırak mantığında bile size düşen epey bir iş vardır. Bunun nasıl çalışacağı sayfa yapısının nasıl olacağı ekleyeceğiniz resimlerin boyutu ve video ekleme durumları ile alt sayfaların oluşturulmasında epey bir performans gösterilmesi gerekmektedir.

Yani 10 dakika da hazırlanacak bir web sitesinden pek iyi bir geri dönüş alamayacağınız gibi bu web sayfasını oluşturmak da hayli zor.

Peki Sürükle bırak mantığı ile hareket eden bu  hazır web siteleri sizin ihtiyacınızı karşılamayacaksa bu durumda ne yapmalı?

WEBSİTE HAZIR AVANTAJLARI

  • Sürüklemeyin bırakmayın
  • İşinizi robotlara değil dilden anlayan karşınızda bir muhatap bulacağınız sisteme yani bize güvenin.
  • İstediğiniz an geliştirilebilir özellikler
  • İstediğiniz kadar web tasarım temalarıyla çok değişik alternatifler
  • Yıllık web site bakım,teknik destek ve hosting masrafları içinde
  • Online destek ile birlikte e-mail ve telefon ile destek imkanı.

Web Tasarım

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir