E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret web sitesi konusunda sizleri en iyi şekilde yönlendirecek alanında uzman ekibimiz ile danışmanlık hizmetlerinden hiçbir ücret talep etmiyoruz. E-Ticaret sitenizin domain seçiminden başlayıp satışa hazır hale getirip sizlere teslim ediyoruz. E-Ticaret konusunda  ssl sertifikası ile statik ip ve kaliteli bir sunucuda barındırılan web sitesi için gerekli olan ne var ise her şeyi hallediyoruz.

Özellikle sanal post konusunda entegrasyon işlemleri tarafımızca  yapılmakta olup deneme bir satış işleminden sonra site anahtar teslim şekilde teslim edilmektedir.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

E ticaret sitelerimizin kurulumundan satışa hazır hale getirinceye kadar olan süreçte sizin için  sitenizi biz kuruyoruz. piyasada satılan e ticaret yazılımı aldığınızda kaderinizle baş başa kalıyorsunuz. Size e ticaret yazılımını satanlar site içeriklerini doldurmadan hiç bir ayar yapmadan teslim etmektedirler. İşte tam da bu aşamada firmamız sizin için bir e ticaret sitesinde gerekli olan tüm eklentileri kurmakta ,sanal post entegrasyonunu  yapmakta kargo yönetimini sizin arzunuz doğrultusunda çalışır düzeye getirmektedir.

E-Ticaret yazılımlarımız mobil uyumlu olarak hazırlandığı gibi aynı zamanda mobil yazılıma sahiptirler. Yani mobil versiyon için özel bir e ticaret mobil yazılımı gelişmiş olarak sunulmaktadır. Mobil e ticaret yazılımları içinde en iyi yazılımı sunmaktan gurur duyuyoruz. Son derece gelişmiş alt yapısı ile seo özellikleri bir araya geldiğinde  harika satışlar yapabileceğiniz bir satış sitesine kavuşacaksınız. Kesinlikle memnun kalacağınız bir özellikte olup şu ana kadar müşterilerimizden hiç bir olumsuz geri dönüş almadık.

E-Ticaret yazılımımız ömür boyu lisanslı olarak satışa sunulmuştur. Kullan at mantğı ile hiç bir fayda sağlamayan yazılımlardan bu alanda büyük fark yaratmaktadır.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

 

 

Sizin de bir e ticaret yazılımınız olmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. E-Ticaret yazılımlarımızın kodlanması son derece ileri kodlama bilgisiyle yapılmış olup korsan yazılım olarak kullanılmasının önüne geçilmiştir.

Öncelikle sizlere e ticaret konusunda danışmanlık yapmaktayız. Nasıl bir domaine ihtiyacınız olduğundan itibaren Sanal Post Entegrasyonuna kadar geçen safhaların tümünü firmamız tarafından yapılmaktadır.  Sorunsuz profesyonel bir e ticaret yazılımına ihtiyacınız var ise bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

E-Ticaret

1
×
Merhaba
Hizmetlerimiz Hakkında Sizi Bilgilendirebiliriz
0555 000 77 16